EN|RU|UK
 Політика України
  638  1
Матеріали за темою:

 Серед суддів, які проходять кваліфікаційне оцінювання, існує чотири групи, які ризикують провалити його, - суддя Бондаренко

Суддя Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області Ганна Бондаренко, яка однією з перших взяла участь у кваліфікаційному оцінюванні суддів, розповіла про те, хто з її колег найбільш схильний до ризику отримати висновок Вищої кваліфікаційної комісії України про невідповідність займаній посаді.

Про це вона написала в опублікованій на sud.ua статті "Плюси і мінуси кваліфікаційного оцінювання", інформує Цензор.НЕТ.

Так, за її словами, існують кілька "груп ризику", які можуть отримати рішення про невідповідність займаній посаді.

"Це судді, які ухвалювали "рішення Майдану"; судді, рішення яких переглядалися ЄСПЛ і було встановлено порушення норм Конвенції; судді, яким раніше відмовляли в наданні рекомендації на призначення на посаду судді; судді, у яких за декларацією вбачається явна невідповідність доходів і витрат", - написала Бондаренко.

Крім того, додала вона, велика кількість скарг, наявність дисциплінарних проваджень, або повідомлень про підозру можуть бути підставою для призупинення кваліфікаційного оцінювання, так само як і відомості про невідповідність витрат судді його доходам.

Нагадаємо, кваліфікаційне оцінювання - це процедура, яка була впроваджена як альтернатива тотальному і миттєвому звільненню всіх суддів за один день. Більш детальну інформацію про цю процедуру ви можете почитати у статті "Іспит для Феміди: як відбувається процес "очищення" суддівського корпусу", опублікованій на Цензор.НЕТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074575
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору