EN|RU|UK
 Політика України
  8885  35

 "Народний фронт" обурений відмовою нардепів розглянути закон про криміналізацію контрабанди: Це неприпустимо

Фракція "Народного фронту" висловлює обурення тим, що Верховна Рада України не включила до порядку денного проект закону про встановлення кримінальної відповідальності за контрабанду.

"З року в рік зростає кількість правопорушень митних правил. На це вказує офіційна статистика. У зв'язку з цим міністр Арсен Аваков вийшов з ініціативою повернути кримінальну відповідальність за контрабанду. МВС розраховує, що за рахунок припинення контрабандних схем у бюджет надходитимуть додаткові 70-100 млрд грн, а це приблизно 4 млрд доларів. Йдеться про суму, що дорівнює майже половині витрат на оборону і безпеку в Державному бюджеті цього року", - сказано в заяві політсили.

"Сьогодні парламентарії, які не підтримали цю ініціативу Кабінету Міністрів і міністра внутрішніх справ, виступили покровителями контрабандних картелів. Це неприпустимо, коли вся країна має працювати над розвитком сектора оборони, має спрямовувати ресурси на розвиток інфраструктури та економіки, працювати над підвищенням зарплат і пенсій, а в цей час величезні кошти вимиваються з державного бюджету. "Народний фронт" наполягатиме на ухваленні цього закону. Ми закликаємо лідерів політичних фракцій, які бойкотували це голосування, надати публічні пояснення і підтримати введення кримінальної відповідальності за контрабанду при повторному розгляді цього питання у Верховній Раді", - резюмували в політсилі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074558
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору