EN|RU|UK
 Суспільство
  1630  3

 Конвертаційний центр з обігом понад 81 млн грн ліквідували у Львові

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області спільно з працівниками Нацполіції в рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 191 КК України припинили діяльність конвертаційного центру, який надавав незаконні послуги підприємствам реального сектору економіки з переведення безготівкових коштів у готівку та штучного завищення податкового кредиту за ПДВ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

З метою прикриття незаконної діяльності зі здійснення фіктивних фінансово-господарських операцій фігуранти придбали корпоративні права 9 фіктивних компаній та 3 фізичних осіб-неплатників ПДВ.

Податковий кредит підконтрольним компаніям формували за рахунок придбання податкового кредиту у СГД-імпортерів (оптових продавців м'ясних виробів, сільськогосподарських підприємств), які фактично продавали частину своєї продукції за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку.

Надалі фігуранти здійснювали заміну номенклатури груп товарів, придбаних транзитними СГД, з метою подальшого формування податкового кредиту з ПДВ для клієнтів конвертаційного центру. Отримана готівка передавалася "клієнтам" конвертаційного центру - посадовим особам СГД реального сектору економіки (за винятком 10-13%, які слугували "винагородою" зазначеній групі осіб за надання незаконних послуг).

Таким чином, протягом 2017-2018 років було проконвертовано понад 81 млн грн.

За результатами обшуків, проведених в офісному приміщенні "конверта" і за місцем проживання фігурантів, вилучено печатки фіктивних СГД, відбитки печаток СГД в електронному вигляді, оригінали фінансово-господарських документів і чорнові записи підконтрольних компаній, банківські картки, копії паспортів осіб, причетних до незаконної діяльності, комп'ютерну техніку та електронні носії інформації.

На банківських рахунках фіктивних підприємств заблоковано 500 тис. грн.

Триває слідство.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074540
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору