EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  13023  65

 "Укроборонпром" отримав нову кадрову структуру: скорочено 40% адмінперсоналу

У Державному концерні "Укроборонпром" завершено оптимізацію внутрішньої структури та кадрового складу Концерну. Чисельність персоналу скорочено на 40% зі збереженням необхідної функціональності.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укроборонпрому".

Зокрема, зазначається, що скорочено три посади заступника генерального директора. Оптимізація відбулася за планом реформування "Укроборонпрому" і була затверджена Наглядовою радою Концерну.

"Таким чином, наразі в ДК "Укроборонпром" працює лише близько 180 фахівців, а заощаджені в процесі оптимізації адміністративної ланки Концерну кошти спрямовуються на активізацію дослідно-конструкторських робіт, розвиток інноваційних проектів, виробничих потужностей та забезпечення соціальних гарантій працівників підприємств", - повідомили в ДК.

Зазначається, що скорочення персоналу Концерну проводилося одночасно зі створенням нової структури управління підприємствами, що входять до складу "Укроборонпрому".

"Вона побудована за кластерним принципом управління виробництвом, коли кожний кластер підприємств "Укроборонпрому" контролюється та координується відповідним дивізіоном. Це дозволяє підвищити якість управління виробничими та маркетинговими процесами, створити умови для розвитку галузевих кластерів, активізувати інноваційний розвиток підприємств", - додали в "Укроборонпромі".

Уточнюється, що для цього вже створено дивізіон бронетанкової техніки, дивізіон високоточної зброї та боєприпасів, дивізіон радіолокації, радіозв‘язку та спеціального приладобудування, дивізіон суднобудування та морської техніки, на заключній стадії формування - дивізіон авіабудування.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074537
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору