EN|RU|UK
 Київські новини
  3326  12

 Тендер на реконструкцію Шулявського моста проведено відповідно до законодавства, - КМДА

Процедура закупівлі "відкриті торги" щодо предмету закупівлі "Реконструкція транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана в Солом'янському і Шевченківському районах м Київ. (ДСТУ Б.Д.1.1-1: 2013) (45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт) (генпідрядні роботи) "проведено в рамках чинного законодавства.

Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, повідомили в прес-службі КМДА.

Тендер на реконструкцію Шулявського моста проведено відповідно до законодавства, - КМДА 01

"Замовником робіт "Реконструкція транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах м. Києва" було визначено Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва". Підприємство провело процедуру тендеру на виконання зазначених робіт згідно із вимогами чинного законодавства у сфері закупівель, – зазначив Дмитро Давтян. – Про початок процедури закупівлі було оголошено у багатьох засобах масової інформації, тому процедура торгів була максимально публічною. Загалом свої тендерні пропозиції подали чотири учасники. За результатами засідання тендерного комітету КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" пропозиції двох учасників відхилено через порушення вимог законодавства у сфері закупівель".

За його словами, обидва учасники, пропозиції яких були відхилені, зверталися зі скаргами до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Проте за результатами розгляду скарг було прийняте рішення відмовити у їхньому задоволенні.

Окрім того, правомірність відхилення пропозицій окремо підтверджена висновками фахівців Державної аудиторської служби України.

"Зазначу, що, на жаль, багато сьогодні спекуляцій щодо питання реконструкції Шулявського мосту. І спрямовані вони переважно на те, щоб затягнути початок робіт. Усі ж дії міської влади, наголошую, здійснюються у законодавчому полі", – зазначив Дмитро Давтян.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074528
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору