EN|RU|UK
 Суспільство
  1254  2

 Відкрито реєстрацію на курс про технології журналістських розслідувань, який почнеться 21-23 липня в Харкові

Громадська організація "Регіональне об'єднання молоді" в рамках "Школи журналістських розслідувань" запрошує журналістів, представників нових медіа, студентів старших курсів факультетів журналістики та громадських активістів на тренінг-курс "Технології проведення журналістських розслідувань".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Захід відбуватиметься в Харкові в два етапи: перший модуль 21-23 липня 2018; другий модуль 7-9 вересня 2018 року.

Цей курс розраховано на аудиторію, яка тільки починає або планує почати працювати в журналістиці розслідувань. Основна мета - поширення передових практик і методів проведення розслідувань, поглиблення знань і розширення навичок з пошуку і збору інформації, аналізу документів і виявлення цікавих фактів, створення якісних медіа-матеріалів і юридичної підстави для проведення розслідувань.

Учасники зможуть відпрацювати отримані знання під час практичної частини курсу. Найкращі розслідування будуть опубліковані в провідних онлайн-виданнях України і візьмуть участь у конкурсі на найкращу публікацію з цінними призами.

Тренери курсу: Євгенія Моторевська, журналістка і продюсерка проекту "Слідство.інфо", лауреатка премії за особливі заслуги в журналістських розслідуваннях від Central European Initiative (CEI) і South East Europe Media Organisation, лауреатка Національної премії журналістських розслідувань, переможниця українсько-польського конкурсу журналістської майстерності; Марія Землянська, кореспондентка бюро журналістських розслідувань "Свідомо", журналістка проекту "Слідство.інфо" і телепрограми "Наші гроші з Денисом Бігусом". Переможниця журналістського конкурсу "Честь професії".

Участь у тренінгах є безкоштовною. У разі повної участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 13 липня 2018 року.

Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 15 липня на електронну адресу кандидата.

За додатковими запитаннями та коментарями звертатися до координаторки проекту Олени Стефурак за адресою pogovorymo@gmail.com або по телефону (067) 127-89-75.

Тренінг-курс проводиться в партнерстві з німецькою громадською організацією Europäische Medien Initiative e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074497
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору