EN|RU|UK
 Суспільство
  7804  32

 Погоджуючись на нелегальне працевлаштування за кордоном, можна опинитися в сучасному рабстві, - координатор "Карітас Харків" Тридуба

Можемо говорити навіть про торгівлю людьми, сучасне рабство, - впевнений координатор проекту з протидії торгівлі людьми.

Трудове рабство стало новим трендом, і проблема вже набуває масштабів катастрофи. Про таке повідомляє "5 канал" у програмі розслідувань "Особливий погляд".

За словами координатора проекту з протидії торгівлі людьми благодійного фонду "Карітас Харків" Ігоря Тридуби, нелегальне працевлаштування є надзвичайно ризикованим кроком.

"Якщо ви не маєте трудового договору і ви погодилися на одну роботу - за кінцевим результатом ви можете отримати щось інше: у вас вилучають документи, обмежують у доступі до медикаментів, їжі, води, обмежують пересування, зв'язок з оточуючими, з рідними, близькими, - то ми можемо сказати, що це була торгівля людьми, сучасне рабство", - заявив фахівець.

Водночас Тридуба наводить приклад, як українець потрапив у Польщі в трудове рабство.

"Молодий хлопець, який перебував у скрутному матеріальному становищі, в газеті знайшов оголошення. Він поїхав до Польщі. Там його зустріли. Привезли на місце роботи. І він жив у жахливих умовах, працював по 12-15 годин на добу. Один раз на день його годували. Забрали в нього документи, телефон, щоб він не міг контактувати з близькими, родичами, щоб не міг поліцію викликати. І це тривало майже місяць. І потім його просто відпустили і сказали: все, ти нам не потрібен більше", - розповів керівник фонду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074460
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору