EN|RU|UK
 За кордоном
  41948  268

 У США назвали ТОП-5 країн, які матимуть найсильніші армії до 2030 року

До 2030 року лише п'ять країн матимуть найпотужніші сухопутні армії у світі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, такий прогноз озвучив експерт у справах національної безпеки США Роберт Фарлі у статті для The National Interest.

Армія США у 2030 році залишиться, найімовірніше, найпотужнішою наземною бойовою силою у світі, до того ж із досить суттєвим відривом, вважає Фарлі.

Згідно з припущенням автора, Франція одна з усіх європейських країн збереже найбільш боєздатну і смертоносну армію. Французька армія має значний досвід проведення операцій від нижньої до верхньої межі бойового спектра. Сухопутні сили також користуються підтримкою двох інших видів служб: військово-морські сили Франції мають непоганий експедиційний потенціал, а ВПС дедалі більше концентруються на заходах забезпечення, куди входять, серед іншого, транспорт і розвідка. Модульний, професійний характер армії наділяє її здатністю до швидкого розгортання на різноманітних територіях.

Індійська армія готова стати поруч з найелітнішими наземними формуваннями світу, завдяки доступу майже до всього різноманіття військових технологій. У майбутньому індійській сухопутній армії буде необхідний ширший доступ до передових технологій, що зробить її ще більш грізною силою, йдеться в статті Фарлі.

Не на останнє місце автор виводить армію Росії. У 2030 році російська армія залишиться смертоносною силою, але зіткнеться із серйозними проблемами. Однією з них може стати доступ до технологій, іншою - трудові ресурси, оскільки армія, схоже, застрягла між старою моделлю військового обов'язку і системою комплектування ЗС добровольцями. Однак сусіди Росії ще тривалий час побоюватимуться розмірів і майстерності російської армії (особливо в рамках так званих "гібридних" операцій).

І на п'ятому місці рейтингу розмістилася армія Китаю, яка з початку 1990-х років проводить всеосяжну реформу своїх сухопутних військ. Єдине, чого не вистачає НВАК на сьогодні, це досвіду дій в умовах реальної обстановки; вона не проводила бойових операцій у реальному часі від періоду китайсько-в'єтнамської війни, утім, протягом 15 років усе може змінитися.

"Зрештою, відповіді на запитання "як створити потужну армію", залишаються до болю простими. Високих результатів досягнуть ті держави, що володіють сповненим ентузіазму населенням і високим рівнем трудового капіталу, здатні запозичувати найбільш інноваційні технології у здорових і сучасних економік, а також структурувати свої цивільно-військові відносини", - пише автор.

Раніше повідомлялося, що військово-повітряні сили США спільно із Національним управлінням ядерної безпеки Міністерства енергетики США провели випробування гравітаційної ядерної бомби B61-12.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074438
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору