EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  5408  22

 Для об'єднаних тергромад, які створять служби перевезень людей на візках, держава закупить 30 спеціальних автобусів, - Рева

Кілька об'єднаних тергромад створюють службу перевезень людей на візках - триває відповідний конкурс.

Про це повідомив журналістам міністр соціальної політики України, розповідаючи про зміни у системі соціальних послуг для людей з інвалідністю, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт відомства.

"Деякими громадами створюється служба перевезень людей на візках, і зараз проходить відповідний конкурс - тридцять таких автобусів буде закуплено та передано таким територіальним громадам", - заявив Андрій Рева.

Він також розповів про застосування принципу "Гроші ходять за людиною" до забезпечення людей з інвалідністю автомобілями, що надасть людям можливість обирати продукт за власним бажанням у відповідності до індивідуальних потреб.

"Якщо раніше автомобілі нав'язувались людям, то сьогодні ми працюємо над розробленням механізму коли ті, хто потребує автомобіля отримуватимуть гроші на його придбання на власний вибір, за тим самим принципом, за яким відбувається процес забезпечення житлом", - пояснив Міністр.

Урядовець конкретизував, що далі відбудеться процес визначення категорій, які знаходяться в черзі на забезпечення автомобілями, та, вже після того розпочнеться сам процес забезпечення.

"На мою думку, потрібно встановити пріоритетність забезпечення у відповідності до категорій, і, в першу чергу, мають бути забезпечені автомобілем ті люди з інвалідністю, які працюють. Адже їм доводиться діставатися роботи їдучи в переповненому громадському транспорті, що може бути не просто незручно, але й унеможливити поїздку", - заявив Андрій Рева.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074414
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору