EN|RU|UK
 Політика України
  6415  25

 Перші 15 кандидатів на керівні посади в ДБР пройшли співбесіди

Комісія для відбору кандидатів на керівні посади в Державне бюро розслідувань (ДБР) має прослухати 189 претендентів, які подали свої документи на керівні посади.

Перші 15 кандидатів на керівні посади пройшли співбесіду з комісією, передає Цензор.НЕТ із посиланням на інтернет-видання UA1.

Голова комісії ДБР з відбору працівників керівного складу Роман Майданик розповів, що комісія сподівається завершити всі співбесіди впродовж липня. Рішення щодо кандидатів ухвалюватимуть після проходження співбесід усіма кандидатами.

"Члени комісії сьогодні вирішили розділити всі вакансії на три блоки, щоб кандидати не проходили співбесіду окремо на кожну вакансію. Це прискорить роботу. Перший блок - це територіальні та слідчі управління, другий блок - оперативники й управління внутрішнього контролю, третій блок - інші вакансії", - розповів Майданик.

Під час співбесід, зазначають у виданні, кандидатів запитували і про те, чи вірять вони в запуск роботи ДБР 1 вересня, як було анонсовано. В основному відповідь була ствердною.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань - це правоохоронний орган, який розслідуватиме злочини, вчинені правоохоронцями, суддями і високопосадовцями, за винятком справ, підслідних Національному антикорупційному бюро. ДБР остаточно візьме на себе функцію досудового слідства від прокуратури.

25 травня 2018 року стартував конкурсний відбір на посади рядового складу апарату ДБР: на 701 вакансію подалося понад 5 тисяч кандидатів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074408
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору