EN|RU|UK
 Економіка
  733  1

 Одеська митниця оформляє імпорт у звичайних обсягах, - прес-служба відомства

Оформлення контейнерів з імпортними товарами в Одеському морському порту проводиться в звичайних обсягах і в штатному режимі.

Про це повідомили в прес-службі Одеської митниці, інформують Українські новини.

"Сьогодні деякі ЗМІ з посиланням на анонімні джерела повідомили, нібито Одеська митниця "практично зупинила" оформлення контейнерів. Це не відповідає дійсності. Оформлення проводиться в звичайних обсягах. Якщо взяти Одеський морський торговельний порт, то з 11 по 17 червня через нього пройшло 2174 контейнери, за тиждень, 18-24 червня – 2651 контейнер, за тиждень 25 червня-1 липня – 1668 контейнерів. Якщо розділити на кількість робочих днів, то середня кількість контейнерів, що проходять через порт, не змінилася. Певне "провисання" минулого тижня пов'язано з двома додатковими вихідними днями. У країні було поспіль чотири вихідних. На поточному тижні кількість контейнерів повернеться до звичайної цифри, яка буде відповідати середньостатистичним даним – 2 -2,5 тисячі контейнерів на тиждень. За перші шість місяців 2018 року, якщо порівнювати з аналогічним періодом 2017 року, оформлення контейнерів в Одеському морському торговому порту зросло з 66 до 69 тисяч", - пояснили в прес-службі.

За інформацією місцевих підприємців, інформація про тисячі контейнерів, які скупчилися в Одеському порту, нічим не підтверджується. Учасники ринку знають, що Кабмін розробив низку додаткових заходів щодо боротьби з контрабандою, що включає залучення співробітників Нацполіції. Разом з тим, більшість підприємців адаптувалися до того, що за останній рік контроль на Одеській митниці став набагато жорсткішим. Схеми мінімізації митних платежів серйозно притиснули. Частка "тіні" скоротилася в рази. Тому інформація в ЗМІ про масове призупинення оформлення вантажів через Одесу – явне перебільшення. Можливо, ті, хто все-таки розраховував "проскочити", зараз і перечікують. Але це радше поодинокі випадки.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074352
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору