EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  52226  340

 Мінгареллі назвав вимоги для імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС

Для успішної імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС протягом наступних двох місяців треба виконати низку умов.

Про це під час засідання керівництва Верховної Ради з представниками Євросоюзу заявив глава представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо.TV.

Він зазначив, що представники ЄС і українська влада намагалися останнім часом створити сприятливі умови в питанні Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

За його словами, сильна координація між представниками уряду і парламенту є запорукою успіху й умовою ефективного впровадження угоди.

Мінгареллі також назвав сектори, в яких була досягнута гармонізація із законодавством ЄС, зокрема, в галузі транспорту, митниці та оподаткування.

Він додав, що для успішної імплементації Угоди про асоціацію протягом наступних двох місяців треба виконати 4 вимоги: досягти того, щоб лінійні міністерства й окремі міністерства виконували свою важливу роль з підготовки необхідних законопроектів; налагодити координацію між урядом і парламентом; встановити чіткий перелік пріоритетів (адже в угоді є величезний перелік завдань на кожен рік); комунікувати, в чому полягає завдання і суть цієї угоди про асоціацію і що вона принесе народу України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074323
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору