EN|RU|UK
 Політика України
  5276  20
Матеріали за темою:

 "Заберіть ваших, віддайте українців", - Ірина Геращенко озвучила прізвища засуджених громадян РФ, яких Київ пропонує до обміну на політв'язнів. ПЕРЕЛІК

У відповідь на заяви представників РФ про те, що їм не відомі прізвища громадян РФ, які засуджені в Україні за підготовку терактів чи участь у військових діях, і яких пропонують обміняти на українських політв'язнів, Ірина Геращенко озвучила відповідний список прізвищ російських громадян.

Про це повідомила перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Керівництво Російської Федерації, або їхні представники, не знають прізвища тих громадян Росії, які утримуються в тюрмах України за злочини. Це не Сенцов і Кольченко, які незаконно засуджені. Це злочинці, які засуджені за підготовку терактів, за участь у військових діях. Вони кажуть, що ці люди нібито довго жили на Донбасі, або ще якусь ахінею розповідають. Це неправда. Я хочу сказати, що неодноразово я особисто надавала цю інформацію у форматі мінської групи представнику Російської Федерації Гризлову, також ми передавали через інші канали, в нормандському форматі, із закликом розблокувати звільнення заручників. Я хочу озвучити прізвища громадян Російської Федерації, яких ми готові передати Росії заради звільнення українців Сенцова, Кольченка, Сущенка, Гриба, Балуха, Панова та ін: Агєєв Віктор, Баранов Олександр, Бусигін Анатолій, Валехідіс Олександр, Висоцький В'ячеслав, Гаджієв Руслан, Гратов Валерій, Гречин Владислав, Доронін Олег, Єгоров Сергій, Іванов Валерій, Кемаковський Ігор, Коваліс Ольга, Кусакін Василь, Макаров Владислав, Мефьодов Євген, Одінцов Максим, Седін Олексій, Сидоров Денис, Сливка Максим, Черних Павло, Чубарова Лариса, Шаталов Євген. Це ті громадяни Російської Федерації, які або засуджені за підготовку терактів в Одесі, Харкові, Києві, Херсоні, Тернополі, або за участь у військових діях на Донбасі, або щодо них зараз йдуть судові процеси. Ми ще раз звертаємося до всіх можливих компетентних представників Російської Федерації із закликом - заберіть ваших, віддайте українців", - заявила Геращенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074272
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору