EN|RU|UK
 Економіка
  1229  2

 Весь парк українських цистерн для перевезення сірчаної кислоти потребує ремонту, - УПЕ

Фактично весь наявний в Україні парк цистерн для перевезення сірчаної кислоти потребує проведення капітально-відновлювальних ремонтів.

Про це йдеться в інформаційно-аналітичних матеріалах, підготовлених ДП "Укрпромзовнішекспертиза" для спеціального розслідування щодо імпорту сірчаної кислоти і олеуму, проведеного Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (МКМТ) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

"З урахуванням віку (рік побудови) майже весь наявний в Україні парк цистерн для перевезення сірчаної кислоти потребує проведення капітально-відновлювальних ремонтів. Сумарна вартість їх проведення може становити 183,6 млн грн або близько $7 млн", - йдеться в документі.

За інформацією УПЕ, загальний парк цистерн для перевезення кислоти в Україні станом на червень 2018 року становить 272 одиниці. Велика частина цистерн (180 од. або 66,2%) побудована до 1990 року і має вік понад 27 років. Третина цистерн побудована в 1991-1993 рр. і має вік понад 25 років.

Весь парк українських цистерн для перевезення сірчаної кислоти потребує ремонту, - УПЕ 01

Водночас, як зазначає УПЕ, відповідно до "Положення про систему технічного обслуговування і ремонту вантажних вагонів, допущених до використання на залізничні колії загального користування в міжнародному сполученні", затвердженого на 47-му засіданні Ради залізничного транспорту 23 листопада 2007 року, нормативний термін експлуатації цистерн для перевезення сірчаної кислоти становить 18 років.

"Сірчана кислота належить до групи небезпечних вантажів (клас 8 "Корозійні (їдкі) речовини"), що зумовлює особливий режим її перевезення. Правила перевезення небезпечних вантажів регулюються Законом України "Про перевезення небезпечних вантажів" та "Правилами перевезення небезпечних вантажів". Перевозять сірчану кислоту в спеціалізованих залізничних цистернах. Згідно з вищезазначеними законом і правилами, допускається використання і експлуатація тільки технічно справних цистерн. Забороняється подавати під навантаження сірчаної кислоти цистерни без технічного огляду і документально підтвердженої технічної придатності до перевезення", - констатується в документах УПЕ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074261
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору