EN|RU|UK
 Політика України
  4129  10

 Росія і надалі використовуватиме кібератаки як один з інструментів геополітичного впливу, - заступник голови СБУ Фролов в ООН

Російська Федерація і надалі буде використовувати кібератаки як один з інструментів геополітичного впливу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу СБУ, зокрема, це підкреслив заступник голови СБУ Олег Фролов під час 1-ї Конференції високого рівня керівників антитерористичних відомств держав - членів ООН у Нью-Йорку.

Зазначається, що в доповіді української делегації говорилося про необхідність міжнародної консолідації зусиль у боротьбі з тероризмом і насильницьким екстремізмом.

"Важливо розуміти, що ці явища є дуже різновекторними, і форми та методи такої діяльності постійно розвиваються, залежно від завдань, що ставлять перед собою терористичні організації та окремі країни-парії", – зазначив Фролов.

За його словами, одним із ключових компонентів гібридної агресії проти України стала пропаганда, яка створила сприятливе підґрунтя для розгортання цілого арсеналу інших класичних та некласичних методів ведення війни, серед яких використання нерегулярних збройних формувань, ініціювання внутрішніх заворушень, а також кібератак та економічного тиску. При цьому глобальна мережа використовується для поширення радикальної ідеології, вербування прибічників та фінансування незаконної діяльності, пов’язаної з тероризмом.

"Низка потужних та складних кібератак, цинічних за задумом та катастрофічних за можливими наслідками, на комп’ютерні мережі енергетичного, банківського, транспортного секторів, галузі зв’язку вкотре засвідчили намір агресора використовувати кібератаки як один з інструментів геополітичного впливу", - зазначив він.

Від імені української делегації Олег Фролов подякував Генеральному Секретарю ООН за ініціативу проведення першої Конференції високого рівня глав антитерористичних відомств, яка стала унікальною платформою для обміну досвідом.

Також він запевнив учасників форуму, що Україна повністю підтримує використання інформаційно-комунікаційних технологій виключно в цілях розвитку та відповідно до Статуту ООН.

"Конструктивний міжнародний діалог, який базується на принципах взаємної довіри та поваги до міжнародного права, є запорукою для запобігання та протидії незаконному використанню інформаційних технологій з терористичною метою", – наголосив Олег Фролов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074233
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору