EN|RU|UK
 За кордоном
  17377  126

 "Сполучення з Україною виявилося пострілом у десятку": Польща запустить потяг із Перемишля до Берліна з розрахунком на українців

Польська залізнична компанія PKP Intercity має намір у поточному році налагодити пряме залізничне сполучення між Перемишлем і Берліном. Це зумовлено збільшенням трафіку на східному кордоні Польщі та міграцією громадян України до країн ЄС.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЦТС.

У PKP Intercity хочуть цим скористатися і домогтися того, щоб цей рух здійснювався саме залізницею. Для цього до кінця року запустять потяг із причіпних вагонів, який з Перемишля прямуватиме через Вроцлав і Зелену Гуру до столиці Німеччини.

"Сполучення з Україною виявилося пострілом у десятку. Потяги з Перемишля до Львова та Києва з кожним роком перевозять все більше пасажирів. За перші п'ять місяців маємо вже стільки пасажирів, скільки за весь минулий рік, коли фіксувалося двократне зростання мандрівників. Очевидно, що варто очікувати наступного подвоєння кількості пасажирів на напрямках зі Сходу", - заявив глава PKP Intercity Марек Хранюк.

За словами топ-менеджера, компанія має намір скористатися цим трендом і запропонувати нове залізничне сполучення ще цього року. "Є взаєморозуміння з українською та німецькою сторонами щодо питання сполучення з Перемишля через Зелену Гуру до Берліна. Поїзд називатиметься "Метрополь". Складатиметься він із причіпних вагонів, які у Вроцлаві чіплятимуть до поїзда, що прямуватиме до Берліна", - пояснив М.Хранюк.

Він також зазначив, що збільшення трафіку на східному напрямку вимагає пильної уваги до запуску поїздів із Польщі, які могли б рухатися залізницею з колією стандарту 1520 мм. Для цього потрібні сучасні системи зміни ширини колісних пар на рухомому складі. Як приклад він навів поїзди Talgo, що прямують із Москви. Вони в Бресті підлаштовуються під ширину європейської колії за лічені хвилини.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074151
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору