EN|RU|UK
 Політика України
  26968  176
Матеріали за темою:

 У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко

Сьогодні Україна робить "незрівнянно більше" для регіональної та світової безпеки, ніж багато інших партнерів у НАТО.

"Наша держава, український народ чітко визначився зі своїм майбутнім - у сім'ї народів Вільного Світу. Наше завдання - забезпечити входження України в трансатлантичну систему безпеки. Уже сьогодні ми робимо незрівнянно більше для регіональної і світової безпеки, ніж багато хто з інших партнерів у НАТО", - цитує Цензор.НЕТ пост на facebook-сторінці Президента України Петра Порошенка.

За його словами, цей внесок повинен бути оцінений партнерами.

"Цей наш внесок, наша самопожертва повинні бути належним чином оцінені Альянсом. У цьому питанні немає і не може бути вузьконаціональних інтересів. Це питання безпеки всього Вільного світу", - підкреслив глава держави.

У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко 01

Нагадуємо, Міністерство закордонних справ Угорщини заявило 26 вересня 2017 року про намір країни блокувати зближення України з ЄС і НАТО через закон про освіту.

Угорщина вже тричі заблокувала проведення Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів через претензії до мовної статті українського закону про освіту. Угорська влада пояснила, що таким чином вона чинить тиск на Україну, вимагаючи перегляду мовної норми закону про освіту.

5 вересня Верховна Рада ухвалила закон про освіту, який починає реформу освіти в Україні. Документ, який набув чинності 28 вересня 2017 року, серед іншого, визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова.

Згодом у МЗС Румунії висловили стурбованість ухваленим ВРУ законом про освіту, а Угорщина заявила, що припиняє підтримку України на міжнародній арені. Голова Міністерства людських ресурсів Угорщини Золтан Балог звернувся з офіційним листом до міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і попросив про особисту зустріч, щоб обговорити новий закон про освіту. Пізніше парламент Угорщини одноголосно ухвалив резолюцію з осудом українського закону про освіту, вказавши на порушення прав угорців у Закарпатті. Міністерство закордонних справ Угорщини заявило 26 вересня про намір країни блокувати зближення України і ЄС через закон про освіту. Рада Федерації і Держдума Росії також виступили проти українського закону про освіту.

22 червня 2018 року Угорщина та Україна обговорили закон "Про загальну середню освіту", пролонгування перехідного періоду імплементації мовної статті до 2023 року і зміну методики навчання.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074116
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору