EN|RU|UK
 Політика України
  66848  328

 Розенко назвав перших у черзі на підвищення пенсій

Розраховувати на підвищення пенсії насамперед зможуть чорнобильці і люди з великим трудовим стажем, але малою зарплатою.

Про це в ефірі "5 каналу" розповів віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Найгостріше сьогодні питання для чорнобильців, і потрібно вважати однією з головних проблем пенсійної реформи те, що дуже малу надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем (35-45 років), але малою заробітною платою… Ми працюємо, і Президент звертався до уряду, і глава уряду це обіцяв, що все-таки питання великого стажу і маленької зарплати мають переглянути. І я знаю, що зараз Мінсоцполітики готує відповідні розрахунки і пропозиції, і, на мій погляд, це питання дуже болюче", - сказав Розенко.

Розенко також зазначив, що все залежить від ресурсу.

"Якщо це більший ресурс, буде один варіант, якщо менший, то інший", - сказав віце-прем'єр.

На запитання ведучого, чи з'явиться додатковий ресурс для підвищення пенсій, Розенко відповів ствердно.

"Ми бачимо позитивну динаміку надходжень до Пенсійного фонду. Ми отримали 3 млрд додатково до Пенсійного фонду порівняно з тим, що планували. Також багато залежатиме від того, чи вдасться підвищити мінімальну зарплату до 4200 грн. І ось, акумулювавши всі ці ресурси, я сподіваюся, що наприкінці року ми матимемо достатньо грошових надходжень до Пенсійного фонду України, щоб без інфляції, без збільшення дефіциту в Пенсійному фонді все-таки зробити якісь додаткові пенсійні програми", - розповів він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074075
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору