EN|RU|UK
 Політика України
  22804  142

 Через 2-3 роки побачите результат, але для цього потрібно бути послідовними, - Гройсман про медреформу

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що результати започаткованої урядом реформи системи охорони здоров'я в повній мірі будуть помітні через 2-3 роки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Через 2-3 роки ви побачите результат, але для цього потрібно бути послідовними. Не можна шарахатися зі сторони в сторону", - сказав він.

Гройсман наголосив, що чинний глава МОЗ Уляна Супрун - людина, здатна ламати схеми, що десятиліттями існували в медичній сфері. "Медицина не знала змін з минулого століття. Її довели до розрухи. Уляна Супрун розпочала реформу, щоб це змінити. Вона - волонтер, яка приїхала сюди працювати. У неї непростий характер, але вона здатна ламати схеми, які сформувались у цій сфері", - зазначив Прем’єр-міністр.

На його думку, всі міфи, які нав’язуються щодо трансформацій, особливо у сфері нового механізму закупівлі ліків, - здебільшого маніпуляції. "Зараз ми закуповуємо препарати, які заздалегідь готуються під Україну. Це світова практика. Зараз усе систематизується. Для прикладу, зараз уперше за 7 років Україна повністю забезпечена вакцинами, необхідними для імунопрофілактики відповідно до календарного плану вакцинації", - додав глава уряду.

Він наголосив, що закупівля - централізована, через ООН, міжнародні тендери, які неможливо скомбінувати. "Щоб спробувати там щось вкрасти, треба бути хворим на голову! Зараз є спроби нав’язати "свого" міністра, через нього впровадити нові корупційні схеми - і знову все по колу. А я хочу змінити систему охорони здоров’я. І процес пішов", - зазначив Прем'єр-міністр.

Водночас Гройсман нагадав, що вже 9 млн українців уклали угоди на обслуговування сімейними лікарями.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074056
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору