EN|RU|UK
 Політика України
  33280  149

 Ляшко пропонує ліквідувати посаду прем'єра та скоротити кількість депутатів і міністерств. ВIДЕО

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко пропонує ліквідувати посаду Прем'єр-міністра, а також скоротити кількість депутатів і міністерств.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це написав на своїй сторінці у Фейсбуку лідер Радикальної партії України Олег Ляшко.

"Звернення з нагоди Дня Конституції я не випадково роблю на благословенній Лубенській землі, на Полтавщині, на місці садиби родини Шеметів, звідки прийшов до влади гетьман Скоропадський, де Міхновський творив свою історичну працю "Самостійна Україна", а Липинський писав "Листи до братів-хліборобів". На землі, де творилася історія і де створювався хліб " - написав він.

"Минуло більше століття. І знову, як відомі пращури, я з цього історичного місця звертаюсь до українців. Саме тут я, Олег Ляшко, виголошую, що після обрання мене Президентом України я залізною рукою об'єднаю і зшию країну, щоб зробити її сильною і заможною. Я пропоную зміни до Конституції, щоб відновити мир і порядок в державі, зупинити хаос і сповзання в прірву анархії, відновити керованість влади, зростання національної економіки та підвищення добробуту кожної української родини" - заявив політик.

"Щоб припинити бардак і хаос, в якому винен діючий Президент і влада, я встановлю сильну президентську вертикаль. Без сильної влади не буде сильної України! Відповідальний в Україні має бути хтось один, щоб українці знали з кого питати" - вважає Ляшко.

"Сьогоднішні заяви Петра Порошенка лише підтвердили, що він не має наміру щось змінювати, а хоче залишити все як є, тобто бідність і хаос. План моїх політичних опонентів зробити Україну парламентською республікою - це ще гірше. Цьому гнилому продажному політичному болоту не можна довірити ні долю України, ні долю і майбутнє наших дітей.

Від взаємознищуючої ворожнечі і боротьби Президента, уряду і парламенту передусім страждають українці. Замість того, щоб боротися за робочі місця і достойні зарплати для людей - ці шакали воюють між собою за гроші і повноваження.

Щоб подолати хаос і безвладдя, відновити керованість Державою, прибрати дуалізм у владі, я пропоную:

  1. Президент має бути главою Держави і виконавчої влади, формувати уряд і нести повну відповідальність за стан справ в країні. Посаду прем'єр-міністра ліквідувати, кількість міністерств скоротити до 10-12.
  1. Скоротити чисельність депутатів Верховної Ради з 450 до 250, заборонити обиратися до парламенту більше двох разів, запровадити механізм відкликання депутатів. Водночас парламент отримає сильні контрольні функції та повноваження, а не бутафорію, як сьогодні. Для цього я ініціюю закон про імпічмент Президента, про Тимчасові слідчі комісії. Парламент погоджуватиме ключові кадрові призначення.
  1. Звільнити всіх суддів і прокурорів і нових обирати на прямих загальнонародних виборах, а не призначати, як зараз.

Відновлення порядку, встановлення керованості системи влади дозволить відродити Україну і зробити її сильною, захистити кожного українця" - переконаний Олег Ляшко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073942
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору