EN|RU|UK
 Політика України
  33836  210

 "ОБСЄ, ви зовсім ї**нулись?": У Києві на конференції з питань свободи слова на п'ятому році війни виступив пропагандист МЗС РФ Буякевич, - Бабченко. ФОТО

На конференції ОБСЄ з питань свободи ЗМІ в Києві виступив представник департаменту інформації і друку МЗС РФ Максим Буякевич.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише на своїй сторінці в Facebook журналіст Аркадій Бабченко.

"Ні. Все-таки пристебніть паски. Уточнив інформацію. Отже. Ви думаєте, що запрошення Арлемом Дезірем до Києва на конференцію з питань свободи слова довіреної особи Путіна Євгена Примакова і керівника бюро Раші Тудей, про що я писав в попередніх постах, було ахтунг? Ну, ось вам вишенька на торті. Це Максим Буякевич. Представник департаменту інформації і друку МЗС Російської Федерації.

ОБСЄ, ви зовсім ї**нулись?: У Києві на конференції з питань свободи слова на пятому році війни виступив пропагандист МЗС РФ Буякевич, - Бабченко 01

Виступаючи на конференції ОБСЄ з питань свободи ЗМІ в Києві, Максим Буякевич закликав Україну відмовитися від практики закриття російських засобів масової інформації.

"Як ви вважаєте, чи не варто Україні в кінцевому підсумку відійти від тієї політики, яку ми в Росії засуджуємо і вважаємо, що це суперечить положенням ОБСЄ та міжнародним зобов'язанням України в ОБСЄ - політики з масового закриття російських новинних ресурсів, і замість цього залишити їх працювати в Україні і намагатися створити паралельний конкурентний інформаційний продукт, який також конкурував би в інформаційному полі?" - сказав Буякевич.

За його словами, це дозволило б Україні уникнути, з одного боку, звинувачень в порушенні зобов'язань ОБСЄ, а з іншого - створити справді конкурентне інформаційне середовище. "І я дякую пану Дезіру за те, що він засудив рішення української влади сьогодні не допустити в'їзд в Україну двох російських журналістів, які мали тут брати участь у конференції. Це Євген Примаков і Пола Сліер", - заявив Буякевич. Ось його виступ", - пише Бабченко.

"Ще раз. У Києві. На конференції з питань свободи слова. Виступає представник департаменту преси та інформації МЗС РФ. Закликає Україну не закривати російські пропагандистські агентства. На п'ятому році війни. Гібридної війни. Представник країни-агресора. Яка зробила пропаганду найсильнішою, наймогутнішою своєю зброєю. Представник департаменту пропаганди Мордора. У Києві. На п'ятому році війни. О**їти. О**їти, бл**ь. О**їти, бл**ь. ОБСЄ, ви зовсім ї**нулись?", - обурюється Бабченко.

ОБСЄ, ви зовсім ї**нулись?: У Києві на конференції з питань свободи слова на пятому році війни виступив пропагандист МЗС РФ Буякевич, - Бабченко 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073920
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору