EN|RU|UK
 Політика України
  2945  11

 Закон про створення Вищого антикорупційного суду набув чинності

В Україні в четвер набув чинності закон №8497 "про утворення Вищого антикорупційного суду". Голос України опублікував закон 27 червня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, закон набув чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування, тобто 28 червня.

Цим законом визначається місцезнаходження, територіальна юрисдикція і статус Вищого антикорупційного суду.

Витрати, пов'язані з реалізацією положень закону, будуть здійснюватися за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на 2018 рік.

Президент Петро Порошенко підписав закон про створення Вищого антикорупційного суду 26 червня.

Президент нагадав, що цей закон був проголосований Верховною Радою в надзвичайно короткі терміни в першому читанні і в цілому.

Рада також підтримала за основу проект змін до закону про судоустрій і статус суддів у зв'язку з прийняттям закону про Вищий антикорупційний суд 7441, "за" проголосували 237 депутатів. Передбачено, що апеляційна палата Вищого спеціалізованого суду діятиме в його складі. До того ж апеляційна палата буде організаційно, кадрово і фінансово автономною.

7 червня Верховна Рада ухвалила закон про Антикорупційний суд: "за" документ №7440 у другому читанні і в цілому проголосували 315 народних депутатів.

Антикорсуд мав бути сформований протягом року після набуття законом чинності. Він почне роботу, коли за результатами конкурсу будуть призначені не менше 35 суддів, 10 з яких будуть суддями апеляційної палати.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073907
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору