EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  16768  72

 Дії Росії безпосередньо впливають на безпеку ЄС, відповіддю на виклики могла б стати європейська Східна політика, - Маас

Росія порушує міжнародне право і відкрито озброюється, створюючи загрозу європейській безпеці.

Про це заявив міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас на конференції з проблем ядерного роззброєння, організованої фондом імені Фрідріха Еберта в Берліні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Анексія Криму Росією, її втручання, яке триває до сьогодні, в східній Україні, похитнули впевненість у прихильності Росії європейського порядку безпеки і міжнародних договорів. Паралельно Росія розширює свій нестратегічних ядерний арсенал, в тому числі, шляхом розміщення ядерних ракет SS26 в Калінінграді, прямо на кордоні з Європейським Союзом. Це безпосередньо впливає на нашу безпеку", - нагадав Маас про "потрясіння" останніх років у Європі.

Він вважає, що ігнорувати побоювання східних країн ЄС, приймаючи їх за "істерію", було б як мінімум "зневажливо". Відповіддю на виклики могла б стати, на думку глави німецького МЗС, тільки європейська Східна політика (Ostpolitik) - політика, яка встановлює чіткі очікування для Росії, але також вказує на шляхи співпраці з Москвою. При цьому завжди повинні враховуватися інтереси всіх європейців: країн Балтії і Польщі, а також країн Західної Європи, зазначив Маас і підкреслив, що має намір домогтися прогресу у формуванні такої політики вже найближчими місяцями.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073883
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору