EN|RU|UK
 За кордоном
  4586  20

 Україна сьогодні важлива як ніколи. Її успіх потрібен усім, хто вірить у ліберальну демократію та міжнародне право, - Фріланд

Успіх ліберальної демократії і ринкових реформ в Україні важливий для всіх у світі, хто вірить у міжнародне право, заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд 27 червня під час Другої міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка триває в Копенгагені.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Гордон".

"Україна важлива сьогодні як ніколи, тому що ліберальна демократія та правила, які базуються на міжнародному праві, зараз під загрозою в усьому світі. І одна з битв зараз відбувається на території України. Успіх ліберальної демократії в Україні, ринкових реформ насамперед важливий для українців. Але він дуже потрібен і всім тим, хто вірить у правила, що базуються на порядку і ліберальній демократії", – заявила Фріланд.

За її словами, Канада ніколи не визнає анексії Росією Криму, адже це серйозне порушення міжнародного права.

"Тому я тут і зараз хочу закликати звільнити [політв'язня Олега] Сенцова. І ми всі підтримуємо Україну, тому що розуміємо, що ця держава розташована на кордоні між авторитарним режимом і ліберальною демократією... У Москві я працювала журналістом у 90-ті роки. І одним із найсумніших досвідів у моєму житті було те, що я бачила цей спад у Росії – із хаотичного, але все-таки демократичного періоду в агресивний авторитарний небезпечний режим, який ми бачимо зараз. Усі ми повинні запитати: "Хто втратив Росію?" І всі ми не хочемо коли-небудь запитувати: "Хто втратив Україну?" – продовжила Фріланд.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073787
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору