EN|RU|UK
 Суспільство
  22342  151

 "Нас кинули, як собак", - українські заробітчани про працевлаштування в Чехії

Сімейна пара з Києва розповіла про поневіряння в Чехії, які пережили, коли намагалися працевлаштуватися там на роботу.

Тисяча доларів посередникам, а також гроші на оплату візи і купівлю квитків на літак не змогли вберегти українців від неприємностей. Про це повідомляє телеканал "Україна", передає УНІАН.

Як повідомляють журналісти, київська компанія-посередник обіцяла сімейній парі Артему і Світлані роботу в Празі, але вони опинилися зовсім в іншому місті – за 300 кілометрів від Праги, місті Могельнице. Умови праці і життя неприємно здивували українців.

"Це був шок упереміш з істерикою. Нас завозять на якийсь, ну це навіть не завод, це територія складів, палети, занедбані ці склади. Ну, думаю, куди ж ми зараз виїдемо. Виявляється, підвозять нас вже до будиночка. З дозволу так його назвати. Заходимо ми в цей будиночок, ну це - стайня, курятник, я не знаю, як це назвати. Живе людей з 10. Один туалет, санвузол на всіх, одна ванна, душова, так можна сказати, на всіх. Ось, наприклад, 10 чоловіків і я одна. Яким чином, ну?", - розповіла Світлана.

Раніше з компанією-посередником пара підписала договір, згідно з яким були обговорені вакансії: Артему - водій кари-навантажувача, Світлані – працівником складу в Празі. Але обіцяних посад пара не отримала. Все, що могли запропонувати Світлані - йти працювати на міні-навантажувач, а Артему - різноробочим. Працювати в таких умовах українці відмовилися.

"Принципово не можемо собі дозволити, як би сказати, зараз ось іти на поводі у тих людей, які нас кинули, як собак", - заявив Артем. "Фірма-посередник, яка обіцяла їх працевлаштувати, перестала виходити на зв'язок. Спроби знайти роботу самостійно поки що безуспішні. Брати на вільні місця їх не хочуть. Нібито є проблеми з візами та запрошеннями на роботу. Тим часом сума, витрачена на невдале працевлаштування в Чехії, на 9-й день перебування становила майже 1400 доларів", - повідомляється в матеріалі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073760
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору