EN|RU|UK
 Економіка
  2988  5

 Безперебійна робота залізничного транспорту критично важлива для провідних галузей національної економіки, - бізнесмени написали листа Гройсману

Питання про оцінку діяльності в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова і ситуації в держкомпанії необхідно розглянути на засіданні Кабінету міністрів України в присутності представників найбільших галузевих об'єднань української економіки.

Про це йдеться в листі, підписаному керівниками низки галузевих асоціацій і адресованому прем'єру Володимиру Гройсману, передає МінПром з посиланням на текст документа.

У ньому наголошується, що раніше депутати Верховної Ради з комітету з питань транспорту звернулися до прем'єра з пропозицією розглянути питання щодо ситуації в "УЗ" і ефективності її керівництва на засіданні Кабінету міністрів України до 1 липня.

На думку авторів листа, присутність на цьому засіданні КМУ представників провідних галузевих об'єднань промисловості і сільського господарства сприятиме об'єктивному, всебічному і конструктивному обговоренню проблем, які склалися сьогодні в сфері залізничних вантажоперевезень.

Залізничний транспорт забезпечує близько 60% усіх вантажоперевезень в Україні і його безперебійна робота має критично важливе значення для провідних галузей національної економіки, йдеться у зверненні до В.Гройсмана.

Його автори нагадують, що восени 2017 р. Є.Кравцов обіцяв бізнесу підвищення операційної ефективності "Укрзалізниці", поліпшення якості послуг, що надаються, ліквідацію корупції в сфері розподілу вантажних вагонів "Укрзалізниці" тощо.

"На жаль, обіцяних змін не відбулося. Ми не тільки своєчасно не отримуємо замовлені вагони, але навіть не отримуємо доступу до тих, за які вже заплатили в рахунок оренди. Вагони простоюють на вузлових станціях, а підприємства продовжують зазнавати збитків, зриваючи терміни виконання своїх контрактів", - наголошується в листі. Таким чином, гострий дефіцит вантажних вагонів і тягового складу "Укрзалізниці" стримують розвиток української економіки, її транзитного та експортного потенціалу, зазначають автори звернення.

Документ підписали глави Федерації металургів України - Сергій Біленький, об'єднання "Укрметалургпром" - Олександр Каленков, Союзу хіміків України - Олексій Голубов, асоціації "Укрцемент" - Павло Качур, Української зернової асоціації - Микола Горбачов, Асоціації виробників феросплавів УкрФА - Сергій Кудрявцев.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073720
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору