EN|RU|UK
 Економіка
  11210  47

 Закриття імпорту сировини в Україну може призвести до девальвації гривні, - Ляпіна

Зокрема, йдеться про імпорт в країну сірчаної кислоти.

Зупинка українських підприємств і девальвація гривні - такі наслідки можуть бути в Україні, якщо буде повністю зупинений імпорт сировини в Україну. Зокрема, йдеться про імпорт в країну сірчаної кислоти. Про це повідомила в ефірі телеканалу "112 Україна" глава державної регуляторної служби (ДРС) Ксенія Ляпіна.

"Виробники металургійної продукції відомі як експортери, і, власне, ми розуміємо, що це так само може вплинути на валютний баланс і на загальні надходження до бюджету. Тому тут потрібна дуже збалансована позиція, і за це, власне, відповідає комісія, яка існує при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі", - заявила Ляпіна.

Як повідомлялося раніше, два українських виробники – "Східний ГЗК" і "Сумихімпром" – ініціювали розслідування, результатом якого може стати обмеження імпорту сірчаної кислоти в Україну.

"Ми розуміємо, що, безумовно, повна зупинка імпорту призведе до катастрофічних наслідків для металургії. Тому, думаю, що не буде йтися про повну зупинку. Ідеться про збалансовану позицію і про відповідальність порушників", - заявила глава ДРС.

Раніше член транспортного комітету ВР Володимир Гусак в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив, що введення квот на імпорт сірчаної кислоти, яка використовується в українській промисловості, - це спроба недобросовісної конкуренції з боку українських виробників цього виду сировини.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073577
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору