EN|RU|UK
 Політика України
  115338  817
Матеріали за темою:

 Тимошенко, Гриценко, Бойко, Зеленський - перша четвірка опитування, Порошенко - сьомий, - агентство "Рейнтинг". ІНФОГРАФІКА

Серед імовірних кандидатів у президенти України найбільшу підтримку має Юлія Тимошенко.

Як свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг", за неї готові проголосувати 15,9% тих, хто візьме участь у волевиявленні та вже визначився з вибором. Водночас "нових" кандидатів - Володимира Зеленського та Святослава Вакарчука - підтримують 9,3 та 8,6% відповідно. До п’ятірки лідерів президентських симпатій також входять Анатолій Гриценко (11,7%) та Юрій Бойко (10,5%). Чинний президент, як і Олег Ляшко, має 8,6% підтримки і посідає сьоме місце, передає Цензор.НЕТ.

Тимошенко, Гриценко, Бойко, Зеленський - перша четвірка опитування, Порошенко - сьомий, - агентство Рейнтинг 01

Нові обличчя також серед лідерів у рейтингу "другого вибору". За Володимира Зеленського як альтернативу основному фавориту готові віддати свої голоси 6,3% опитаних, за Святослава Вакарчука - 6%, а за Анатолія Гриценка - 7,5%.

Тимошенко, Гриценко, Бойко, Зеленський - перша четвірка опитування, Порошенко - сьомий, - агентство Рейнтинг 02

Антирейтинг надалі очолює Петро Порошенко: майже 52% респондентів не проголосували б за нього у жодному разі. Щодо ситуації в країні, то 76% опитаних вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку. Крім цього, 53% українців покладають на чинного главу держави провину за складну ситуацію в країні. Для порівняння: про Віктора Януковича такої думки дотримуються дві третини респондентів. Найбільшими державними проблемами опитані назвали війну на сході (78%), корупцію та хабарництво (55%). Їхнє вирішення є основною вимогою українців до майбутнього президента.

Тимошенко, Гриценко, Бойко, Зеленський - перша четвірка опитування, Порошенко - сьомий, - агентство Рейнтинг 03

Дослідження проводилося 14-24 червня 2018 р. серед населення України віком від 18 років і старших. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) було опитано 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження не більш ніж 2,0%.

Нагадаємо, згідно з попереднім опитуванням групи "Рейтинг", на президентських виборах Юлію Тимошенко готові були підтримати близько 9% серед усіх респондентів, Анатолія Гриценка - 7%, Юрія Бойка, Святослава Вакарчука, Володимира Зеленського - по 6%. Петро Порошенко опинився на 5-му місці разом з Олегом Ляшком.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073542
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 9 з 9
<<<1 2 3 4 5 6 7 8 9
Сторінка 9 з 9
<<<1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
 
 
 
 
 вгору