EN|RU|UK
 Політика України
  4528  19
Матеріали за темою:

 Мартиненко через суд вимагатиме якнайшвидшого розгляду його справи по суті, - адвокат

Захист Мартиненка наполягає на якнайшвидшій передачі в суд для розгляду по суті справи.

Захист Миколи Мартиненка наполягає на якнайшвидшій передачі в суд для розгляду по суті справи, де фігурує екс-депутат, тому оскаржить в апеляційному суді рішення Шевченківського райсуду Києва, який повернув САП обвинувальний акт щодо об'єднаної справи "Енергоатому" і держпідприємства "Східний ГЗК".

Про це повідомив адвокат Петро Бойко, передає РБК Україна з посиланням на прес-службу Мартиненка. "Звернення САП в апеляцію щодо оскарження рішення Шевченківського райсуду - це імітація і гра на публіку. Оскільки всі попередні дії САП свідчать про спробу відкласти на невизначений час розгляд справи Мартиненка в суді по суті", - підкреслив захисник. Зокрема, на це, за його словами, було спрямовано поведінку САП на підготовчому засіданні суду 21 червня.

"Спочатку прокурор САП безпідставно намагався вдруге накласти на Миколу Мартиненка та інших людей додаткові зобов'язання, які раніше були скасовані судами як безпідставні. Потім з'ясувалося, що САП подав обвинувальний акт до суду з помилками. Ці помилки дуже непрофесійні - на рівні студента 3 курсу юрфаку. Вони були зроблені спеціально - щоб суд повернув справу в САП. Більш того, прокурор САП Симків сам звернув на них увагу суду під час свого виступу. Тобто, САП критикувала сама себе", - вказав Бойко.

За його словами, НАБУ і САП роками піарилися на згадках прізвища Мартиненка і займалися його дискредитацією. "Стаття 6 Європейської Конвенції про захист прав і основних свобод людини говорить: кожен має право на доступ до правосуддя. Микола Мартиненко був його позбавлений понад 2 роки. Ми один раз вже змусили НАБУ і САП передати справу до суду. Тепер будемо послідовно добиватися того, щоб суд нарешті почав розгляд по суті. Всі сфальсифіковані звинувачення будуть спростовані", - зазначив адвокат.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073325
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору