EN|RU|UK
 Політика України
  4013  16

 Проектний офіс реформ Міноборони очолила Петреня, яка раніше відповідала за процес зміни харчування у ЗСУ

З 21 червня Проектний офіс реформ Міноборони очолює Діана Петреня, яка до цього реформувала харчування в Збройних силах України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Проектний офіс реформ МО.

"Вже з квітня цього року Проектний офіс реформ буде фокусуватись на найважливіших напрямках змін в українському війську - це реформа сержантського складу, харчування, проектного менеджменту, військової освіти, закупівель та військової медицини, - наголошує Петреня. - Мета цих стратегічних проектів - досягнення позитивних та невідворотних змін в нашому війську для його вищої боєздатності та спроможності".

Інші проекти, які перебували у портфелі Проектного офісу реформ до квітня 2018 року, після пілотного тестування передані відповідним підрозділам Міністерства оборони. Подальша робота з розробки концепції цивільно-демократичного контролю здійснюється силами МОУ та ОБСЄ.

Крім того, Проектний офіс реформ під керівництвом Діани Петрені й далі братиме участь у засіданнях Комітету реформ і працюєватиме у його підкомітетах та робочих групах.Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073293
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору