EN|RU|UK
 Політика України
  19299  120
Матеріали за темою:

 Укомплектованість бригад ЗСУ на фронті становить менше 50%. Некомплект від початку закладено в самій структурі армії, - Бутусов

На сьогодні укомплектованість бригад Збройних Сил України на фронті становить менше 50%. До кінця ротації підрозділу на передовій нерідко можна побачити роту в 40 осіб, або батальйон, в якому 200 військовослужбовців тримають фронт завдовжки 10-11 кілометрів.

Про це пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов у своїй статті для ZN.UA.

Причому, за його словами, на папері цифри укомплектованості вищі. Але цифрами військове командування маніпулює. У бойові підрозділи нерідко зараховують допоміжний персонал, який перебуває на базі, або відряджають на час військовослужбовців з інших тилових частин.

"Тобто одні й ті ж люди фактично на папері можуть проходити службу в двох підрозділах. Чисельність прикомандированих у піхоті на першій лінії може сягати до 50% від складу підрозділу, - зазначає Бутусов. - Некомплект від початку закладено керівництвом ЗСУ в самій структурі армії. Максимальна чисельність ЗСУ за законом - 250 тисяч осіб, фактична - 230, а штатна чисельність - понад 330 тисяч. Тобто армія за фактом є кадрованою і готується воювати комплектними військами не зараз, коли це гостро необхідно, а коли-небудь потім, коли буде оголошено мобілізацію, і прийдуть люди, щоб наповнити бойові підрозділи реальними бійцями за штатом".

Детальніше читайте в статті Юрія Бутусова "Укомплектованість бригад ЗСУ на фронті становить менше 50%. Чому воїни звільняються?"

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073251
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору