EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  37342  241

 "Україна переживає справжній бум молодіжних ініціатив, стартапів і бізнес-ідей". Порошенко і Гройсман привітали молодь зі святом

Президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Володимир Гройсман привітали українську молодь зі святом.

Як передає Цензор.НЕТ, в своєму вітанні на сторінці в Facebook Порошенко написав:

"Не секрет, що рушійною силою усіх масштабних змін в історії завжди була молодь.

Спілкуючись з молодими українцями, я щоразу переконуюсь, що ви готові змінювати Україну: ви активні, завзяті, сповнені енергії та креативних ідей.

Перед вами відкрито тисячі дверей і доріг. Тож вперед і тільки вперед! Адже ви – майбутнє України".

Зі свого боку прем'єр-міністр Володимир Гройсман у своєму привітанні, яке опубліковано на Урядовому порталі, підкреслив, що внесок української молоді в ті зміни, які відбуваються в Україні, важко переоцінити.

"Молоді люди, без зайвого пафосу, є не лише майбутнім, а і теперішнім будь-якої країни. Молодь формує тренди, задає високу планку для інших поколінь, формує прогресивний напрям розвитку суспільства. Відкритість до всього нового та оригінальність мислення дають змогу молодому поколінню генерувати ідеї, які змінюють світ", - зазначив Гройсман.

"Україна переживає справжній бум молодіжних ініціатив, громадських рухів, культурних заходів, стартапів та бізнесових ідей. Усе це стало можливим завдяки активній позиції нашого молодого покоління, його природній адаптації до актуальних світових процесів", - додав глава уряду.

"Розуміючи, що саме молодь здатна запропонувати нове бачення нашого майбутнього та способів його досягнення, уряд активно працює над залученням молодих людей на державну службу. Переконаний, що саме молодь повинна здійснювати подальші перетворення в Україні, якщо ми дійсно прагнемо бути громадянами успішної країни.

Висловлюю подяку молодшим поколінням українців за активну та непохитну позицію та енергію, тверду впевненість в успішному завтрашньому дні нашої країни. Цим життєствердним прикладом ви надихаєте старших за себе українців діяти енергійніше, не боятися приймати нові зміни світу, впевнено робити важливі справи у зрілому та літньому віці.

Бажаю молодшим поколінням завжди залишатися такими ж відкритими, цілеспрямованими, а всім українцям – почуватися активними та молодими людьми. Упевнений, що на країну, яка володіє таким потужним і непересічним людським потенціалом, чекає велике майбутнє", - зазначив Гройсман.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073175
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору