EN|RU|UK
 Політика України
  25555  160

 Горбатюк: Луценко не має нічого спільного з законом. Він його не просто не знає, він його не хоче знати

Генеральний прокурор України Юрій Луценко протягом усього часу перебування на посаді намагався втручатися в процес розслідування кримінальних справ, підслідних Департаменту спеціальних розслідувань.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", про це повідомив керівник Департаменту спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

"Тобто там, де є якийсь інтерес незрозумілий, який потрібно ще розслідувати, виносяться постанови з внесенням неправдивих даних про те, що розслідування здійснюється неефективно без вивчення справ, справи забираються. Слідчі, прокурори, і я оскаржуємо ці дії, тобто ми протидіємо. І в останній час таких справ стає все більше", — сказав Горбатюк.

Горбатюк також заявив, що генпрокурор Луценко не дотримується закону у своїй діяльності, що є підставою для його відставки.

"Якщо скласти скарги, які ми писали через втручання у діяльність, я можу сказати, що генеральний прокурор Юрій Луценко не має нічого спільного із законом. Він його не просто не знає, він його не хоче знати. Він не намагається його дотримуватися, його діяльність здійснюється в ручному режимі. Цих я хочу притягую, цих хочу не притягую, те що там є, немає доказів — для нього другорядна справа. Він зробив стільки незаконних дій з ознаками злочинів, що це є однозначною підставою для його відставки", — сказав керівник Департаменту спецрозслідувань.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073170
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору