EN|RU|UK
 Політика України
  37188  273
Матеріали за темою:

 УПЦ МП після зустрічі з патріархом Варфоломієм: Хто говорить, що питання про томос вирішено, працює проти Константинопольської церкви

Хто говорить, що питання про томос вирішено, працює проти Константинопольської церкви, адже рішення немає.

Про це після зустрічі з Вселенським патріархом Варфоломієм розповів член Священного синоду, керівник справ УПЦ митрополит Антоній, повідомляє "112 Україна".

За його словами, метою зустрічі було обговорити ситуацію розколу в українському православ'ї  і почути з вуст самого патріарха його бачення питання про надання томосу про автокефалію Української церкви.

"Зустріч була досить довгою, але відвертою. Кожен говорив про своє бачення ситуації не лише в Україні, бо розколи бувають і є тепер не лише в Українській православній церкві, у багатьох помісних православних церквах є такі розколи. І ми мусимо шукати шляхи, які допоможуть нам вилікувати цей розкол", - розповів митрополит Антоній.

Він підкреслив, що не може бути й мови про легалізацію розколу, однак необхідно обговорювати шляхи вирішення ситуації, "потрібно шукати ліки". Крім того, за словами Антонія, Варфоломій заявив, що не хотів би втручатися в справи Української церкви, однак вважає своїм обов'язком допомогти вирішити це питання.

"І ми бачимо, що така відвертість будується на тому, що ми шукатимемо ці ліки на базі канонічних наших правил", - переконаний митрополит Антоній.

"Тобто йдеться не про те, що питання вже вирішено. І навіть було сказано, що той, хто говорить, що питання про томос вирішено, працює проти Константинопольської церкви. Це були досить чесні слова і відверті, що ми не говоримо про якесь бачення, як може вирішитися це питання. Ніхто не знає, як може це питання вирішитися", - сказав він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073143
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору