EN|RU|UK
 Політика України
  22437  156

 Стратегія Мінінфраструктури до 2030 року передбачає заміну маршруток "комфортабельними неолайнерами", - Омелян

Міністерство інфраструктуру України в рамках транспортної стратегії планує до 2030 року повністю відмовитися від маршруток в їхньому нинішньому вигляді.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час офіційного оголошення про початок впровадження Національної транспортної стратегії України до 2030 року Drive Ukraine ввечері 21 червня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЦТС.

"Для багатьох з вас буде дивним, але в наших планах повністю відмовитися від сучасних українських маршруток. Стратегія передбачає перехід до комфортабельних неолайнерів", - заявив він.

"Одна з проблем маршруток для держави і одна з найбільших її привабливостей для перевізників - сірий грошовий обіг. Примусьте маршрутників працювати по-білому, і маленькі автобуси поступово стануть неконкурентоспроможними. Основна проблема тут - контроль за кількістю маршрутів, кількістю перевезених пасажирів. І її рішення - електронний квиток, який вже ввели у Львові і все тягнуть із введенням в Києві", - прокоментував ситуацію Андрій Ісаєв.

Нагадаємо, Національну транспортну стратегію України до 2030 року Кабінет міністрів затвердив 30 травня.

Ця стратегія є основним документом, що регулює розвиток транспортної сфери України, що визначає пріоритети комплексного формування транспортної політики та ефективного державного управління, основні напрямки розвитку галузі.

Планується, що реалізація цієї стратегії дозволить Україні вже у 2025 році зайняти місце в Топ-50, а в 2030 році - в Топ-20 світового рейтингу за індексом логістичної ефективності, який вимірює  Світовий банк.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3073123
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору