EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  3286  13
Матеріали за темою:

 В усіх країнах це вдалий проект, - Козьяков про створення IP-суду

Процедура створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності (ВСПІВ), так званого IP-суду, не прописана настільки детально, як створення Антикорупційного суду.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив у коментарі журналістам заступник голови ВККС Станіслав Щотка.

За його словами, визначено загальну кількість суддів в IP-суді - 21 особа. Однак скільки суддів розглядатиме справи в порядку апеляції, а скільки в загальному порядку - не визначено.

"Порядок створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності не прописаний так детально, як закон про Вищий антикорупційний суд. Ми тільки через власне трактування виходимо на те, що там буде й Апеляційна палата, і склад суддів, які будуть розглядати справи про першу інстанцію. Є загальна кількість суддів, вона визначена Державною судовою адміністрацією та узгоджена Вищою радою правосуддя. Як розподіляться сили, напевно, потрібно буде вирішувати зборам цього суду", - сказав він.

"У законі немає визначення "Апеляційна палата". Ми мусимо сидіти і думати, як нам цю прогалину заповнити, або набрати за конкурсом суддів у цей суд, а вони потім мають вирішити, хто буде суддями апеляційної та першої інстанцій. Про це дискусія ведеться", - уточнив він.

У свою чергу глава ВККСУ Сергій Козьяков сказав, що проекти аналогічних судів у всіх країнах є вдалими.

"Нам подобається цей конкурс, тому що в багатьох країнах існують такі вищі суди. І скрізь це вдалий проект. Нам буде важко зробити його невдалим", - зазначив він.

Нагадаємо, на 21 місце в IP-суді претендує 233 кандидати. Восени має відбутися передостанній етап - іспит, а потім - співбесіда. ВККСУ має намір завершити цей конкурс до кінця року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072933
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору