EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  8955  48
Матеріали за темою:

 Судді у Верховному Суді зараз працюють по 18-20 годин на добу. Найближчими тижнями буде оголошено другий конкурс до ВС, - Козьяков

Вища кваліфікаційна комісія суддів має намір найближчими тижнями оголосити другий конкурс на посади суддів до Верховного Суду. Конкурс може тривати 6-7 місяців.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це глава Комісії Сергій Козьяков заявив на зустрічі з журналістами.

"Законом передбачено, що у Верховному Суді може бути до 200 суддів. Перший конкурс відбувся на 120 вакантних посад. Після Указу Президента пройшло 117 суддів. Таким чином, є 83 вакантні посади, на які ми можемо оголосити другий конкурс. Можливо, кількість буде іншою, оскільки цифру нам дає Державна судова адміністрація, і вона узгоджується з Вищою радою правосуддя", - пояснив він.

Необхідність добору суддів до Верховного Суду глава ВККСУ пояснив критично високим навантаженням на два касаційні суди ВС із чотирьох.

"Навіщо потрібно проводити другий конкурс? У касаційному адміністративному та цивільному судах навантаження в кілька разів вище, ніж у кримінальному та господарському. Потрібно допомогти колегам. На них звалилося близько 100 тисяч справ після Вищих спецсудів, що ліквідуються, і нові справи. Реально судді у Верховному Суді зараз працюють по 18-20 годин на добу. Швидка допомога приїжджає о другій годині ночі - таке велике навантаження", - сказав Козьяков.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072900
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору