EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  8272  37

 Зараз розумний баланс нинішньої ціни на газ і системи субсидій у країні, - Розенко

На сьогодні уряд стримує ситуацію на ринку газу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в ефірі "112 Україна".

Він зазначив, що на світових ринках ціни коливаються в бік зростання, проте на українському ринку відбувається стримування ситуації.

"Я як людина яка, зокрема, займається питаннями соціальної політики, вважаю, що чергове підвищення ціни на газ дуже негативно вплине на соціальне становище українців. Безумовно, це призведе до зростання видатків державного бюджету України, адже тоді на систему субсидій треба закладати значно більше коштів. Отже, Україна в принципі нічого не виграє від цього, рівень життя українців не буде покращуватися, а буде погіршуватися і додаткові кошти з державного бюджету знадобляться. На мій погляд, зараз є розумний баланс нинішньої ціни на газ і тієї системи субсидій, яка зараз є в Україні", - заявив міністр.

Він також зазначив, що уряд активно працює над вдосконаленням системи субсидій і усуненням тих недоліків, які можуть призвести до зривів кампанії після початку опалювального сезону.

"У нас є нормальна дискусія. Я думаю, що в межах цієї дискусії, я переконаний в тому, що ми все-таки до початку опалювального сезону відпрацюємо такі механізми отримання людьми субсидій, щоб ті люди, які справді потребують субсидій – щоб вони їх отримали. Я особисто стежу за процесом. Мені дуже багато телефонують і звертаються, у першу чергу, працівники управлінь соцзахисту за консультаціями з болем про те, що дуже багато людей приходить… Ми готові визнавати свої помилки, ми готові рухатися далі, ми готові вносити зміни до порядку субсидій", - розповів Розенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072862
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору