EN|RU|UK
 Політика України
  696  0

 Адвокат голови Окружного адмінсуду Києва отримав доступ до перевірок НАЗК

Адвокат Павла Вовка, глави Окружного адміністративного суду Києва, отримав дозвіл зробити копії результатів перевірок майнових декларацій свого клієнта. Він хоче використовувати їх як докази проти НАБУ у справі про можливе незаконне збагачення судді.

Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень, інформує Цензор.НЕТ.

Скаргу адвоката розглядав Віталій Писанець – слідчий суддя Печерського районного суду Києва.

Захисних Павла Вовка клопотав про доступ до документів, які є у розпорядженні Національного агенства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК). Він зазначив, що розслідвуання проти його клієнта проводить Національне антикорупційне бюро, але підставою для відкриття справи мали б бути результати перевірки майнових декларацій фахівцями НАЗК. А саме – виявлені в процесі невідповідності.

Адвокат наполягає, що такі перевірки проводилися, але жодних кримінальних правопорушень НАЗК у діях голови Окружного адмінсуду Києва не зафіксувало. Отже, детективи НАБУ не мали права відкривати провадження, проводити обшуки, вилучати майно. Зокрема, комп’ютер та електронний ключ із доступом до Єдиного реєстру судових рішень. Захисник Павла Вовка наполягає на версії, що дії НАБУ були незаконними, детективи зловживали своїми повноваженнями і хотіли втрутитися в діяльність Окружного адміністративного суду Києва.

Печерський суд клопотання задовольнив і зобов’язав НАЗК впродовж місяця дати адвокатові доступ до документів, які його цікавлять. А саме – можливість отримати завірені копії.

Нагадаємо, обшуки, про які йдеться у справі, відбулися в травні 2017 року. Лінія захисту Павла Вовка від початку була націлена на те, аби довести незаконність дій детективів НАБУ. Останні, у свою чергу, робили публічну заяву, де спростовували такі звинувачення.

Павло Вовк очолив Окружний адмінсуд Києва в 2007 році. Раніше працював прокурором, у приватній юридичній фірмі, а також – помічником народного депутата Сергія Ківалова.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072814
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору