EN|RU|UK
 Економіка
  8723  37

 Авдіївський коксохім опинився на межі зупинки, - директор заводу Магомедов

За словами Муси Магомедова, уже за тиждень на заводі закінчиться запас сірчаної кислоти, що призведе до вимушеної зупинки виробництва.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

При цьому директор вказує, що переживає дивні відчуття в зв'язку з цією ситуацією, оскільки завод, розташований фактично в зоні ведення бойових дій на сході України, і неодноразово піддавався обстрілу, однак зумів вижити, проте опинився в найскладніших ситуації через українських постачальників.

"Погані новини. Завод опинився на межі зупинки. Через 7 днів у нас повністю закінчуються запаси сірчаної кислоти - сировини, без якої робота коксохіму неможлива. Дивне відчуття: завод зумів вижити під час бойових дій, але зупинитися може через банальну нестачу сировини, яку нам повинно поставити наше вітчизняне підприємство. Нам пояснюють цю ситуацію нестачею вагонів. Трейдер Східного Гока, підприємство "Торгсервіс", яке продає АКХЗ сірчану кислоту, повинно було у червні відвантажити нам 1080 тонн сірчаної кислоти, а відвантажило поки всього лише 60 тонн або 5% від обіцяного ... ", - написав Магомедов.

При цьому директор заводу вказав, що наміри Мінекономіки обмежити імпорт сірчаної кислоти в Україну недоречні, а ця ситуація тому яскравий приклад.

"При цьому в Міністерстві економіки всерйоз розглядають введення мит на імпорт сірчаної кислоти в Україну. Хоча вже абсолютно очевидно, що нам без імпорту ніяк не впоратися. Але що робити нам зараз, у цій ситуації? У нас за спиною коксохімічне виробництво і ціле місто, яке залежить від цього виробництва, а також металургійні комбінати країни, які просто не зможуть працювати без нашого коксу", - написав Магомедов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072795
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору