EN|RU|UK
 Політика України
  10535  54

 Міноборони спростовує фейк про закупівлю дронів у фірми дружини Розенблата

Повідомлення, яке з'явилося в засобах масової інформації, про те, що Міністерство оборони України планує закупити безпілотники HAWK у фірми дружини народного депутата Борислава Розенблата, не відповідає дійсності.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті МО України.

У зв’язку із появою в медіа-просторі повідомлень критичного характеру щодо закупівель БпАК для Збройних сил України вкотре повідомляємо, що будь-які закупівлі озброєння та військової техніки здійснюються відповідно до Закону України "Про державне оборонне замовлення".

Законодавством не передбачено окремих вимог щодо здійснення попередньої перевірки з боку замовника (Міноборони) осіб, які є власниками підприємств-виконавців. Водночас Законом передбачена перевірка технічних спроможностей підприємства до виконання оборонного замовлення.

Станом на 20.06.2018 року відомство не проводило процедури закупівлі БпАК "HAWK". Також відсутні будь-які рішення щодо прийняття на озброєння зазначених комплексів. Окрім цього, комплекси успішно пройшли визначальні відомчі випробування та підтвердили заявлені виробником тактико-технічні характеристики. Рішення щодо прийняття їх на озброєння ухвалюватиметься лише після завершення з позитивними результатами підконтрольної експлуатації у Збройних силах України.

У разі ж ухвалення рішення щодо проведення процедури закупівлі комплексів "HAWK", цей процес буде здійснюватися під безпосереднім контролем відповідальних осіб Управління військових представництв Міністерства оборони України від початку виробництва і до постачання готової продукції до ЗС України.

Матеріали стосовно випробувань БпАК "HAWK" становлять державну таємницю.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072787
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору