EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  6229  12

 Перша кандидатура "на виліт" з АМКУ після ініційованої Гройсманом перевірки - Загребельська, що займалася темою лотерей, - "Економічна правда"

Прем'єр-міністр має на меті - струсити Антимонопольний комітет на рівні заступників і уповноважених, але залишити там своїх людей.

Про це йдеться в статті ""Дармоїдів" поміняти б. Чому Гройсман пішов війною на Антимонопольний комітет" на ЕП.

Як зазначається, перша кандидатура "на виліт", чиє прізвище виданню назвали кілька джерел в АМКУ і Кабмін, - Агія Загребельська, яка останнім часом займалася темою лотерей і виступала проти затверджених Кабміном ліцензійних умов. Як пише ЕП, кажуть, що вона непідконтрольна очільнику АМКУ Юрію Терентьєву і є самостійним гравцем.

За даними джерел видання, прем'єр також може бажати звільнення уповноваженого Світлани Панаіотіді, яка займається держзакупівлями і відповідає за фармацевтику та охорону здоров'я.

За відгуками співрозмовників ЕП, вона, як і Загребельська, не командний гравець - приймає неузгоджені з керівництвом АМКУ рішення.

Припускаємо, зазначається в статті, що у фокусі Гройсмана може опинитися і заступник Терентьєва Андрій Вовк. Він входить у політичну орбіту Петра Порошенка і займається електроенергією, транспортом, промисловістю, будівництвом і зв'язком.

Однак, як пише видання, це - лінія конфлікту з президентом. За такого сценарію глава держави може наполягати на призначенні заступником іншого свого уповноваженого - Валерія Полюховича, який відповідає за ЖКГ і паливно-енергетичний комплекс.

Проте, з боку прем'єра перевірка Антимонопольного комітету Держаудитслужбою - цілком самодостатня спроба почати процес кадрових перестановок в АМКУ, йдеться в статті.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072753
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору