EN|RU|UK
 Політика України
  4935  22

 Тепер кожен українець має право дізнатися, як витрачаються гроші на оборону, - Єгор Соболєв про ухвалення закону про нацбезпеку

З ухваленням нового закону про національну безпеку України право дізнатися про будь-яку витрату на оборону, крім тих, що становлять державну таємницю, отримує кожен українець.

Про це написав у себе в Facebook нардеп від "Самопомочі" Єгор Соболєв, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Цивільний контроль здійснюється за принципами верховенства права, законності, підзвітності, прозорості, ефективності та результативності. Прозорість передбачає повне розкриття фінансової інформації щодо функціонування сектору безпеки та оборони з метою забезпечення ефективного використання фінансових ресурсів з урахуванням вимог Закону України "Про державну таємницю"", - процитував він один з пунктів закону.

Соболєв підкреслив, що тепер кожен журналіст-розслідувач, кожен аналітик, кожен громадянин має право дізнатися про будь-яку витрату на оборону, крім тих, що становлять державну таємницю.

"Це допоможе нам усім ліквідувати найбільш огидний вид корупції - розкрадання грошей на оборону", - резюмував нардеп.

Тепер кожен українець має право дізнатися, як витрачаються гроші на оборону, - Єгор Соболєв про ухвалення закону про нацбезпеку 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072731
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору