EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  3836  16

 Гройсман: "Білий" і чесний бізнес не має постраждати від посилення контролю на митниці у боротьбі з контрабандою

Заснована Урядом України ініціатива "Україна без контрабанди" не є разовою акцією.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час всеукраїнської селекторної наради з питань боротьби з контрабандними схемами на кордоні України.

"Це не разова акція. Тиск зменшуватися не буде, - сказав Глава Уряду. - Ми ретельно проаналізуємо роботу митниць, рішення будуть жорсткими. Так просто нічого не минеться... Будемо вдосконалювати систему, аби механізми боротьби були більш ефективними. А також направимо до Парламенту зміни до законодавства, які передбачають криміналізацію (дій, що сприяють) контрабанди".

Прем’єр-міністр закликав всіх – і чиновників, і правоохоронців на всіх рівнях – працювати злагоджено і долати серйозні виклики "відкрито, чесно і в інтересах громадян". "А за сприяння контрабанді – затримувати й арештовувати", - додав Глава Уряду.

Він наголосив, що саме по собі явище контрабанди – це руйнівний удар по промисловості і чесному бізнесу. Тож важливість чіткого виконання напрацьованих Урядом рішень у цій сфері – більш ніж очевидна. "Буду добиватися, аби рішення виконувалися. Всі схеми мають бути знищені. Це персональна відповідальність Уряду і правоохоронних органів. Розраховую на те, що об’єднані зусилля всієї правоохоронної системи будуть чіткими і безкомпромісними, - сказав Володимир Гройсман. – При цьому білий і чесний бізнес не має постраждати. Ми налагодимо моніторинг ситуації – серед іншого, через гарячу лінію. Чесний бізнес буде захищений".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072730
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору