EN|RU|UK
 Економіка
  5995  26

 Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча знизив обсяги виробництва через перебої в роботі залізниці

Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча через незадовільний пропуск поїздів у напрямку Комиш-Зоря - Волноваха знижує виробництво чавуну в червні на 25 тисяч тонн.

Про це повідомляє Центр Транспортних Стратегій.

Повідомляється, що запасів сировини в металургів залишилося на 1-2 доби, а втрати від недоотриманої валютної виручки та невиконання зобов'язань перед партнерами становитимуть до півтора десятка мільйонів доларів.

"Уже зараз видно, що очікувані втрати виробництва товарної продукції в червні на ММК ім. Ілліча становитимуть близько 30 тис. т, що еквівалентно недоотриманню валютної виручки 10-15 млн доларів", - заявляють у компанії "Метінвест", яка керує комбінатом.

Крім скорочення пропуску поїздів, експерти звертають увагу і на загальне зниження обсягів перевезення маршрутом. "Якщо проаналізувати динаміку середньої кількості вагонів у складах, що здаються по стику Комиш-Зоря, від початку 2017 року, то стає очевидно, що за рік кількість вагонів зменшилася майже на 7 одиниць, - говорить старший аналітик ЦТС-Консалтинг Павло Руденко.

Цю інформацію підтверджують і самі оператори ринку, зауважуючи, що в останні тижні були факти формування складів із 22-27 вагонів (проти норми в 55 вагонів). Основною причиною неповного комплектування складів називають незадовільний стан тепловозів депо Волноваха і Пологи, внаслідок чого УЗ штучно занижує вагу поїздів під час формування.

Нагадаємо, раніше в Кабміні, профільному міністерстві та УЗ неодноразово зазначали, що розвиток залізничного сполучення зі східними регіонами країни є найбільш пріоритетним для "Укрзалізниці" серед проектів капітальних інвестицій.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072719
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору