EN|RU|UK
 Економіка
  3531  15

 Україна працює над зняттям "металургійних" мит США, - заступник міністра економіки Микольська

За словами Микольської, Україна не є великим постачальником цієї продукції в США, на відміну від Європейського Союзу, тому скасування мит для України є можливим.

Україна має шанси позбутися торгових мит США, введених, зокрема, щодо України на ввезення в Америку сталі та алюмінію. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України та торговий представник України Наталія Микольська.

За словами Микольської, Україна не є великим постачальником цієї продукції в США, на відміну від Європейського Союзу, тому скасування мита для України є можливим.

"Для них (для США. - Ред.) ми не є великим постачальником цієї продукції. Якщо Європейський Союз входить до трійки лідерів постачання металопродукції в Штати, то Україна посідає десь 1% загального їх імпорту. В принципі, ми бачимо підтримку нашої позиції, ми бачимо розуміння", - заявила Микольська.

Водночас ринок США для України є одним з найважливіших, який дозволяє привносити в країну валютну виручку.

"Україна постачає на ринок Сполучених Штатів металургійну продукцію в обсязі десь у середньому 130-140 мільйонів доларів США. Це приблизно, щоб було зрозуміло, десь 20%-25% від загального експорту товарів у США за останні три роки. Тобто для нас ринок США для цієї продукції є традиційним, історичним і достатньо важливим", - зазначила торговий представник України.

Нагадаємо, мита, введені Сполученими Штатами, становлять 25% на ввезення сталі та 10% на ввезення в Америку алюмінію.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072717
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору