EN|RU|UK
 Політика України
  10856  47

 Садовий запропонував у Брюсселі залучити європейців до управління українською ГТС

Уряди і компанії країн Європейського Союзу потрібно максимально залучити до управління, модернізації та експлуатації української газотранспортної системи.

Про це міський голова Львова Андрій Садовий заявив під час візиту в Брюссель, де він зустрівся з єврокомісаром з питань розширення ЄС Йоханнесом Ганом і лідерами двох провідних європейських партій - Жозефом Долем і Гансом ван Балено, повідомляє  24tv.ua.

За словами очільника Львова, враховуючи загрозу "Північного потоку-2", Україна повинна виробити чітку пропозицію європейським партнерам щодо використання власної газотранспортної системи.

"Такої пропозиції не існує і це стає питанням національної безпеки. На нашу думку пропозиція повинна полягати у максимальному залученні європейських урядів та компаній до управління, модернізації та експлуатації нашої ГТС", – зазначив Садовий.

Він пояснив, що структури ЄС не до кінця знають, як вплинути на розвиток проекту "Північний потік-2".

"В певних колах існує обережне переконання, що це шкідливий для Європи проект, але ключова думка – це справи бізнесу. Та й проти позиції Берліна, який лобіює проект, ніхто йти не хоче", – зауважив Садовий.

Також міський голова Львова констатував, що Україна мусить робити чіткі пропозиції європейським партнерам, а не лише просити та вимагати.

"Ми готові працювати з Президентом і урядом над цим, навіть перебуваючи в опозиції. Це треба робити вже. Хоча справи підуть значно швидше, коли "Самопоміч" прийде до влади", – відзначив Садовий.

Садовий запропонував у Брюсселі залучити європейців до управління українською ГТС 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072688
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору