EN|RU|UK
 Політика України
  8430  33

 Грановський: Я не займаюся якимись складними тіньовими процесами. Ніякого бізнесу. Я беру участь у написанні законопроектів

До 2014 року Олександр Грановський багато займався юридичною практикою, і в певний момент йому стало цікаво застосувати свої знання на державному рівні.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів народний депутат від БПП Олександр Грановський, якого називають неофіційним куратором прокуратури та судової системи в країні.

"Я багато займався юридичною практикою до 2014 року. Переважно координував різні юридичні команди в різних юрисдикціях. Це дуже складно. Історично так сталося, що я знав майже все про всі великі корпоративні і не тільки конфлікти в Україні. В якийсь момент мені стало цікаво застосувати свої знання на державному рівні. Я ніколи не приховував, що знав Петра Олексійовича (Порошенка, президента. - Ред.) до 2014-го року", - говорить Грановський.

На питання щодо того, чи можна його назвати юридичним мозком команди Президента, він відповів: "Я обійшовся би без цих формулювань. Тому що я не займаюся якимись складними тіньовими процесами. Ніякого бізнесу, я таким чином не заробляю гроші. Я беру участь у написанні наших законопроектів. Хоча не завжди моє прізвище є в списку авторів. Чи можу я про щось говорити з членами нашої фракції або нашого уряду, висловлювати їм свою думку, давати якісь свої рекомендації? Так, звичайно. Я досить регулярно це роблю. Не більше і не менше. Ось така моя роль. Я по-іншому її описати не можу".

Повний текст інтерв'ю з Олександром Грановським читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072674
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору