EN|RU|UK
 Політика України
  22023  163
Матеріали за темою:

 Демократична опозиція має за допомогою прозорої процедури обрати єдиного кандидата в президенти, - відкритий лист представників українського середнього класу

Представники українського середнього класу звернулися до лідерів демократичних сил з вимогою об'єднати зусилля і визначити єдиного кандидата на наступних виборах Президента України.

Про це написав на своїй сторінці в Фейсбуці співзасновник Bendukidze Free Market Center, екс-головний редактор журналу Forbes-Україна Володимир Федорін, передає Цензор.НЕТ.

"Давайте нагадаємо нашим прогресивним політикам, що це вони для нас, а не ми для них.
Підписав відкритого листа від представників середнього класу з вимогою до демократів визначити єдиного кандидата на президентські вибори. Був 15-й. Будь ласка, підписуйте та поширюйте. Хвилина вашого часу - і шанс змінити хід історії", - повідомив він і опублікував відповідний лист.

Далі подаємо текст листа:

"Відкритий лист до лідерів демократичних сил

Ми, представники українського середнього класу, звертаємося до лідерів демократичних сил з вимогою об’єднати зусилля задля перемоги на наступних виборах Президента України.

Ми звертаємось особисто до Анатолія Гриценка, Василя Гацька, Міхеіла Саакашвілі, Андрія Садового, Олександра Солонтая, Віктора Чумака.

Шановні друзі!

За кілька місяців Україна знов опиниться перед доленосним вибором. Або українці оберуть в президенти представника старого політичного класу, або прогресивні сили зможуть нарешті покласти край олігархічному етапу в історії країни. Ми вважаємо, що здатним на цю перемогу може виявитися один з вас - або той чи та, хто завдяки вашим спільним зусиллям виборе право стати єдиним кандидатом від демократичної проукраїнської опозиції.

Задля цієї перемоги нам всім - і виборцям, і політикам - доведеться багато попрацювати. В нас немає і не буде ані гарантованого доступу до олігархічних телеканалів, ані величезних фінансових ресурсів, ані такої розкоші, як чесна, неупереджена виборча система. Цього разу український виборець знов зіткнеться з шаленим тиском з боку влади, потоками брехні з боку найманців олігархату та антиукраїнської пропаганди - з боку Москви, яка не прогавить свій шанс ще більше послабити Україну.

Нам усім буде важко. Але на нашому боці - правда, на нашому боці - щире бажання вивести країну на шлях сталого розвитку. Наші вороги вважають, що ці ресурси нічого не варті. Насправді ж вони безцінні.

Для перемоги до них треба додати тільки одне - єдність та довіру. Ми, ваші виборці, мусимо нагадати, що будь-який результат, окрім перемоги прогресивного кандидата, стане поразкою і для нас, і для всієї країни, яка знов ризикує пережити втрачене п’ятиріччя.

Ви, лідери прогресивних сил, мусите об’єднати зусилля, аби за допомогою відкритої, чесної та прозорої процедури обрати єдиного кандидата, а потім - підтримати його усіма наявними силами. Зі свого боку середній клас також докладе всіх зусиль для перемоги. Тільки так зможемо захистити незалежність нашої країни та розпочати її швидку інтеграцію в сучасний світ надійно захищених прав людини та великих можливостей".

Підписати лист можна тут.

Демократична опозиція має за допомогою прозорої процедури обрати єдиного кандидата в президенти, - відкритий лист представників українського середнього класу 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072664
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору