EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  53710  378
Матеріали за темою:

 Мільйон пенсіонерів із 1 липня отримуватимуть 1435 грн, - Рева

Мільйон людей отримають підвищення пенсії згідно з новим розміром прожиткового мінімуму.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі "112 Україна".

"Зараз у результаті пенсійної реформи ми зменшуємо розрив у розмірі пенсій. І в наступний перерахунок пенсій, я думаю, що цей розрив буде ще меншим. Тому що наша кінцева мета - щоб незалежно від того, коли люди виходять на пенсію, за певних розмірів коефіцієнту заробітку і стажу в них мають бути абсолютно рівнозначні пенсії", - сказав Рева.

Міністр зазначив, що після ухвалення закону про пенсійну реформу деякі люди починають змішувати поняття про мінімальні заробітної плати і пенсії.

"Є мінімальна пенсія для людей, які мають повний страховий стаж, вона встановлена в розмірі 40% від мінімальної заробітної плати, це 1489 грн. Але в Україні відповідно до ст. 46 КУ і відповідно до закону, якщо ваша базова пенсія менша прожиткового мінімуму, то держава вам доплачує до прожиткового мінімуму", - сказав Рева.

Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, до 1 липня був 1373 грн. Тобто мінімальна пенсія 1489 грн для тих, хто має стаж. А для тих, хто стажу не має, - пенсія не може бути нижчою 1373 грн.

"Для цього мільйона наших пенсіонерів, які отримали 1373 грн, - з 1 липня вони отримуватимуть 1435 грн, їм доплачується до нового розміру прожиткового мінімуму 62 грн. Таких людей буде мільйон", - завершив Рева.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072645
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору